Spor Toto Üstün Lig’in son haftasında Demir Küme Sivasspor konutunda Yukatel Kayserispor ile 1-1 berabere kaldı.
Karşılaşmanın akabinde konut sahibi takımın Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay beraberliği ve dönemi beIN SPORTS mikrofonlarına kıymetlendirdi.
Çalımbay, “Bütün ekipler için sıkıntı bir dönemdi. Düyna Kupası olsun ligde birçok orta olması nedeniyle çok kopuk ve nizamlı bir lig yaşanamadı bence bu dönem. İki kadro da bu maçta kazanmak için oynadı savı olmamasına karşın. Hoş durumlara girdik, rakibimiz de girdi ve hoş bir maç oldu.” kelamlarını söyledi.